14 березня в рамках «Марафону актуальних професій» Вище професійне училище №92 міста Сєвєродонецька відчинило двері для випускників загальноосвітніх шкіл. На День відкритих дверей завітали учні 9-х класів з восьми шкіл міста для того, щоб ознайомитися з переліком професій, за якими можна навчатися у закладі, та зробити правильний професійний вибір.

Захід пройшов урочисто: у актовому залі агітбригади презентували професії кухаря, кондитера, продавця та майстра ресторанного обслуговування; учні училища під керуванням майстрів виробничого навчання провели майстер-класи та презентації професій; представник Сєвєродонецького міського центру зайнятості у холі розповідав школярам про можливості сприяння професійному самовизначенню та проходження тестування. Наприкінці дітей розважили творчі виступи учасників танцювального гуртка та вокальної групи училища.

«Майстрами не народжуються, майстрами стають» - сказала майстер виробничого навчання О.Сталінська та презентувала успішну кар’єру своєї учениці Анжели Долженко, яка працює у ресторані «Asia Mix» та веде сторінку  «Сніданок» на телеканалі ЛОТ.

Бажаємо всім випускникам шкіл успішно закінчити школу, зробити правильний професійний вибір, отримати добру освіту та знайти собі улюблену справу.