Це питання стало основним у ході робочої наради управління молоді та спорту облдержадміністрації, яка відбулась сьогодні, 31 січня, в Луганському обласному молодіжному центрі.

У заході взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Євгенія Ратіхіна, начальник відділу організації профорієнтації Луганського обласного центру зайнятості Тетяна Шалль, колектив Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень (Луганський обласний молодіжний центр), представники профільного управління облдержадміністрації.

Під час спілкування, присутніми було обговорено шляхи активізації роботи з молоддю в містах та районах області. Зокрема,  розроблено графік  проведення виїзних заходів, що надасть можливість донести до активістів молодіжного руху інформацію про існуючи можливості для луганчан, мотивувати їх до участі в обласних та всеукраїнських заходах і реалізувати власні ініціативи.

Так, директорка Луганського обласного молодіжного центру Інна Ільінова зазначила, що перш за все необхідно підштовхнути молодь до дій, щоб вона прагнула розвиватись та розвивати свою громаду. «Зокрема, ми пропонуємо молодіжним громадським організаціям долучитись до нашого обласного конкурсу проектів. Якщо організація офіційно не оформлена  – надаємо відповідну інформаційно-консультативну допомогу», – сказала вона.

У свою чергу, начальник відділу організації профорієнтації Луганського обласного центру зайнятості запропонувала під час виїзних заходів проводити тренінги/семінари для молоді по написанню проектів, грантів. Вона підкреслила, що подібного роду інформація буде цікава як старшокласникам та студентам, так і представникам громадських організацій.

Також, у ході зустрічі учасники визначили основні питання, які будуть розглянуті  під час робочих поїздок.

– Роботу з молоддю у містах та районах області у режимі виїзних заходів різного спрямування ми розпочнемо зі Старобілького та Кремінського районів, які відвідаємо у лютому. Впевнена, такі методи роботи сприятимуть підвищенню активності молоді та нададуть їм додаткові можливості для самореалізації, – зазначила Євгенія Ратіхіна підводячи підсумки наради.