Від того яку професію обирає сьогоднішній школяр, залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни. Тому спеціалістами Лисичанського міського центру зайнятості спільно з вчителями шкіл, працівниками міських освітніх закладів приділяється велика увага саме учням, які потребують допомоги у визначенні професійних нахилів та здібностей в побудові професійних планів.

В рамках «Марафону робітничих професій» 16 березня в Лисичанській міській бібліотеці КЗ«ЛЦБС» було проведено профорієнтаційний захід з учнями 9-10 класів загальноосвітніх шкіл №14, №28  м. Лисичанська. На зустрічі значна увага приділялась усвідомленому вибору професії, актуальності робітничих професій на сучасному ринку праці нашого міста. Діти мали можливість розширити уявлення про нові сучасні професії. А також отримали індивідуальні професійні консультації та поради щодо вибору майбутньої професії.

Варто сказати, що уроки профорієнтаційного спрямування є вкрай необхідними та важливими у формуванні уяви дітей про майбутню професію, адже кожен з них бачить себе в дорослому житті самодостатнім, висококваліфікованим фахівцем обраної справи.

Так допоможемо їм стати успішними!