25 вересня фахівці Рубіжанського міського центру зайнятості взяли участь у тренінгу на тему: «Зміцнення міжвідомчої системи координації, попередження і захисту жінок та дівчат, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».
Захід відбувся за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні, Української фундації громадського здоров'я та громадської організації «Центр соціально-психологічної підтримки громади». Наразі в місті Рубіжне Луганської області ведеться робота зі створення першого в області Кризового центру для жінок, які постраждали від насильства. У зв’язку із цим, під час тренінгу розглянуто механізм перенаправлення постраждалих осіб до центру та координації дій суб’єктів. Також обговорено нормативне забезпечення запобігання домашньому насильству, наголошено на функціях і повноваженнях кожного із суб’єктів міжвідомчої взаємодії. Учасники обговорили роботу в Луганській області спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, серед яких мобільні бригади психосоціальної допомоги, кабінети невідкладної медико-психологічної допомоги жінкам, постраждалим від насильства, регіональна «гаряча лінія».
Служба зайнятості не стоїть осторонь цієї проблеми тому що незайнятість особи та відсутність заробітку іноді породжує насильство. Саме тому, кар’єрні радники центру зайнятості, які є індивідуальними консультантами осіб, шукаючих роботу та зареєстрованих безробітних, сприяють у працевлаштуванні, розвитку кар’єри та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці, у тому числі через залучення до професійного навчання, допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення за наявних умов для того, щоб якнайшвидше повернутися на ринок праці чи започаткувати власну справу та реалізувати себе як особистість.