25.03.2016 | 11:52

Весна на порозі, а отже, додається клопіт керівникам сільськогосподарських підприємств, фермерам: треба наводити лад у господарстві, перевірити готовність техніки до посівної тощо.

Згідно регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів 22 березня в Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбулось чергове проведення «Ярмарку вакансій». Організатори заходу мали подвійну мету – дати змогу роботодавцю та безробітним вирішити свої проблеми: одним – підібрати кваліфікованих спеціалістів, іншим – знайти роботу.

В «Ярмарку вакансій» взяли участь представники ПСП «Агропродук», ТОВ «Імені Суворова», ТОВ «Агро-плюс 1», який відвідали 14 безробітних.

«Ярмарок вакансій» розпочав начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гаманєнко Ю.М., яка ознайомила учасників із ситуацією, що склалася на ринку праці району, з різновидом послуг, що їх надає служба зайнятості населенню. Присутні дізналися про можливість здобуття робітничих професій за сприяння служби зайнятості або шляхом стажування безпосередньо на виробництві.

Роботодавці запропонували працевлаштування на посади: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, підсобний робітник. Під час проведення Ярмарку представники підприємств ознайомили шукачів роботи з графіком та режимом роботи своїх підприємств, умовами праці. Детально розповіли про вимоги до претендентів на робочі місця та особливості роботи.

Результатами зустрічі стало направлення 12 осіб з метою працевлаштування за професіями тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, підсобний робітник.

Зустріч виявилась корисною як для роботодавців, так і для безробітних громадян.