29.03.2016 | 13:18

Працевлаштування інвалідів – одна із основних функцій служби зайнятості. Саме трудова діяльність відіграє особливу роль в подоланні наслідків інвалідності, позитивно впливає на життя людини, дає їй можливість відчути свою необхідність сім’ї та суспільству, сприяє реабілітації.

Старобільський районний центр зайнятості використовує всі напрямки в роботі, спрямовані на сприяння працевлаштуванню людей з обмеженими фізичними можливостями.

Спеціалісти служби зайнятості запрошують громадян з інвалідністю до участі у масових заходах, що прискорюють працевлаштування. Це презентації професій, тренінги, семінари різної тематики та ін.

Традиційним стало проведення Ярмарків вакансій для інвалідів. В черговий раз такий ярмарок відбувся 25 березня, до участі у якому були запрошені підприємства, які мають вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями: Старобільський молокозавод, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», ТОВ «ТК Едельвейс», ФГ «Мрія», ФГ «Степове» та ін.

Роботодавці ознайомили запрошених з інформацією про свої підприємства, графік роботи, умовами оплати праці та вакансіями, які є актуальними на даний час. З кожним із запрошених провели індивідуальні співбесіди та запросили відвідати підприємства для подальшого обговорення працевлаштування.

Спеціалісти служби зайнятості та представники підприємств обговорили проблемні питання, що виникають під час працевлаштування осіб з інвалідністю, означили шляхи подальшої співпраці у забезпеченні соціальних гарантій даної категорії громадян.