01.04.2016 | 13:37

31 березня у Попаснянському районному центру зайнятості було проведено “Ярмарок вакансій” для безробітних, які мають вищу освіту.

Проблема укомплектування кадрами підприємств та організацій є надзвичайно актуальною і потребує системного підходу для її вирішення. Невідповідність освітньо – кваліфікаційного складу зареєстрованих клієнтів служби зайнятості до вимог роботодавців - це одна з головних причин не заповнення вакансій, особливо в установах бюджетної сфери. Одним з методів вирішення цієї ситуації є проведення масових заходів, а саме “Ярмарку вакансій”.

На цей масовий захід були запрошені представники Попаснянської районної військово – цивільної адміністрації, Управління соціального захисту населення Попаснянської ПРВЦА, Первомайської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Луганській області, які мають вакансії: державний соціальний інспектор, головні спеціалісти відділу грошових виплат і компенсацій, головний державний податковий ревізор – інспектор, головний державний інспектор, спеціалісти державної служби.

Заступник начальника Управління соціального захисту населення ознайомила безробітних з переліком вакансій, умовами праці, розміром заробітної плати та умовами проведення конкурсу.

У результаті проведеної “Ярмарки вакансій” 5 безробітних громадян виявили бажання взяти участь у конкурсі та були направлені для подальшої співбесіди з роботодавцями.