25.03.2016 | 16:12

24 березня в смт. Білокуракине в приміщенні районного центру зайнятості був організований та проведений „Ярмарок вакансій”.

У заході брало участь сільсогосподарське підприємство розташоване на території району - ПрАТ СВФ «АГРОТОН» та 26 безробітних.

Під час заходу було використано:буклети, інформація на стендах про підприємства, альбоми підприємств, папки за професіями «підсобного робітника», «слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки і устаткування», «машиніста зернових навантажувально-розвантажувальних машин», «начальник бригади», «вагар», «сторож», «слюсар-ремонтник» та «кухар»; відеоматеріали, презентаційні матеріали підприємства, що приймає участь в ярмарку вакансій.

Результативність заходу: 24 особи знайшли роботу. А саме: 12 осіб виявили бажання працювати в ПрАТ СВФ «АГРОТОН» за професією «підсобний робітник», 2 за професією «слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки і устаткування», 1 - «машиніста зернових навантажувально-розвантажувальних машин», 1 особа погодилась на посаді «начальник бригади». Одна безробітна дала згоду на працевлаштування до вказаного підприємства на посаду «кухаря», 3 особи погодились на працевлаштування за професією «вагар», 3 - за професією «сторож» та 1 особа погодилась на працевлаштування за професією «слюсаря-ремонтника» після підвищення кваліфікації з курсу «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі».

Також представники роботодавця отримали консультації стосовно законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обговорені шляхи подальшої співпраці.