15.08.2016 | 13:58

11 серпня у Станично-Луганському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему:«Як розпочати свій бізнес?».

У цьому заході прийняли участь 23 особи. На семінарі, начальник відділу активної підтримки безробітних Н.Ачкасова, ознайомила слухачів з сучасним ринком праці та перспективними напрямками підприємницької діяльності в Станично-Луганському районі, з успіхами та досягненнями фактично працюючих підприємців в рідному районі.

У розповіді про послуги центру зайнятості Н.Ачкасова акцентувала на ті адресні послуги, які надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, а також проінформувала про можливість отримання грошового гранту для розвитку власної справи за допомогою організацій: Міжнародної неурядової гуманітарної організації «GOAL», представництва «Датської Ради у справах біженців» та Програми «ПРООН».

До заходу були запрошені соціальні партнери служби зайнятості - фахівці Державної податкової інспекції у Станично-Луганському районі. Учасники семінару отримали від них професійну консультацію щодо порядка державної реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування при відкритті власної справи.

Як результат проведеного заходу - розпочати власну справу виявили бажання 3 особи.