10.06.2016 | 15:59

9 та 10 червня Сватівським районним центром зайнятості організовано та проведено Виїзні акції центру зайнятості - «Крок на зустріч» для мешканців сільської місцевості (с.Містки та с.Оборотнівка).Мета заходу – ознайомлення мешканців віддалених населених пунктів Сватівського району з послугами, що надаються службою зайнятості та ситуацією на ринку праці міста та району. Протягом двох днів заходи відвідали 132 особи зайнятого та незайнятого населення. Під час проведення акції спеціалісти центру зайнятості надали консультації щодо соціальних послуг та видів забезпечення, які надає державна служба зайнятості для громадян, які бажають знайти роботу або змінити основне місце роботи; консультації з чинного законодавства; можливості професійної підготовки, перепідготовки чи підвищення кваліфікації.

Під час проведення заходу, заступник директора Сватівського РЦЗ – Перепелиця Т.А., акцентувала увагу на посиленні соціального захисту інвалідів, осіб з числа ВПО та учасників АТО, та наголосила на створенні умов для практичної інтеграції даних

категорій у суспільство.

Про ситуацію на регіональному ринку праці та можливості працевлаштування, розповіла начальник відділу організації працевлаштування Сватівського РЦЗ Охрімчук Л.С.

З приводу можливостей професійного навчання, стажування на підприємстві, отримання ваучера, підтвердження неформального навчання, працевлаштування на громадські роботи та отримання одноразової допомоги для започаткування власної справи, консультувала начальник відділу активної підтримки безробітних Сватівського РЦЗ Несміянова Ю.І.

Також не залишились без уваги служби зайнятості діти, що перебувають на відпочинку у пришкільних таборах. Вони отримали корисну інформацію про нові професії, зробили висновки для себе, як правильно обрати майбутню професію та отримали корисні подарунки від служби зайнятості (календарики).

Виїзний захід пройшов цікаво, змістовно та з користю. Жодне запитання від учасників заходу не залишилось без відповіді.