28.03.2016 | 11:23

З метою сприяння професійному самовизначенню школярів у виборі професії, надання повної інформації щодо вибору сфери діяльності спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості у лютому - березні 2016 року провели де - кілька зустрічей з учнівською молоддю, яка мешкає в місті та в сільській місцевості.

Відвідали 11 загальноосвітніх шкіл району в тому числі 2 школи-інтернат, в заходах взяли участь 669 дітей в т. ч. 4 внутрішньо переміщених особи, а також батьки учнів та вчителі. Провели профорієнтаційні зустрічі на

теми: «Твій завтрашній день», «Вибір професії важлива справа», «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху», «Ким бути?», «Семінар з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці», День відкритих дверей центру зайнятості, в рамках Марафону робітничих професій «Презентацію навчального закладу» та «Ярмарок кар’єри». На цих заходах молодь отримала інформацію про стан ринку праці у регіоні, розглянула «Барометр професій». Проведена робота з Профорієнтаційним терміналом. Учні переглянули зміст професій, їх вимоги до працівника.

Ознайомились з потребами підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, з послугами, що надаються центром зайнятості та шляхами здобуття професій, з безліччю цікавої інформації: переліком навчальних закладів, порадами щодо отримання професії, з актуальними вакансіями.

Молодь зрозуміла, що вибір професії в житті людини залежить від того, наскільки професія відповідає її запитам і можливостям.