10.08.2018 | 14:21

В приміщенні Новопсковського районного центру зайнятості 9 серпня відбувся захід, на якому презентували службу за контрактом у відділі прикордонної служби «Білолуцьк» Луганського прикордонного загону.

За сприянням центру зайнятості та з ініціативи керівництва Луганського прикордонного загону на ярмарок вакансій були запрошені клієнти служби зайнятості та населення району. Представляв службу за контрактом помічник начальника відділу прикордонної служби «Білолуцьк» - майор С.Герасимчук.

Майор С.Герасимчук презентував відділ прикордонної служби «Білолуцьк». Також він повідомив, що в селищі Новопсков з кінця вересня буде організовано новий структурний підрозділ Луганського прикордонного загону по  вулиці Магістральна. Майор надав інформацію запрошеним про основні завдання військовослужбовців відділу прикордонної служби «Білолуцьк», про умови прийому на військву службу за контрактом, про пільги і соціальний пакет під час проходження військової служби та можливість проходження навчання.

До Новопсковського районного центру зайнятості на захід з питань військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі прийшли близько 50 осіб. Всі учасники отримали необхідну інформацію та контакти представника з питань прийому на контрактну службу.

Помічник начальника відділу прикордонної служби «Білолуцьк» - майор С.Герасимчук проінформував присутніх про те, що існує потреба у військовослужбовцях, як рядового так і офіцерського складу, а також існує нагальна потреба в кухарях, медичних працівниках для відділу прикордонної служби «Білолуцьк», а новий структурний підрозділ прикордонної служби, який буде розташований в смт. Новопсков, лише починає набір на військову службу за контрактом. 

Учасники заходу обговорили переваги проходження військової служби. 

Набір на військову службу за контрактом до відділу прикордонної служби «Білолуцьк» та нового структурного підрозділу в смт. Новопсков триває, за довідками звертайтесь до Новопсковського районного центру зайнятості.       

Такі зустрічі з представниками роботодавців, дають можливість клієнтам центру зайнятості і всім бажаючим з’ясувати всі питання щодо майбутньої роботи і працевлаштування, а для роботодавців – підібрати кадри.