13.06.2016 | 13:23

13 червня в приміщенні Попаснянського районного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Мета заходу – інформування присутніх безробітних щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

Під час семінару спеціалісти центру зайнятості проаналізували стан місцевого

ринку праці та ознайомили безробітних про можливість обрати військову службу за контрактом у ЗСУ як один із виборів професійного майбутнього. Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності. Безробітним особам надали вичерпну інформацію про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та умови проходження служби: вимоги до претендентів на військову службу, процедуру відбору громадян, умови проходження служби за контрактом, вікові обмеження, державні гарантії військовослужбовцям, грошове, речове та матеріальне забезпечення, соціально-правовий захист військовослужбовців та перспективи кар'єрного росту.

Також спеціалісти Попаснянського районного центру зайнятості ознайомили присутніх з переліком професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України та побажали вірно обрати свій професійний шлях.