13.06.2018 | 15:01

13 червня 2018 року в Попаснянському районному центрі зайнятості проведено засідання комісії  з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглянуто бізнес – план на тему «Відкриття мовної школи у м. Попасна».

Так, молода жінка К., яка має вищу освіту за спеціальністю міжнародні відносини та вільно володіє англійською та німецькою мовами, звернулась до Попаснянського районного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Фахівці центру зайнятості запропонували їй взяти участь у семінарі «Як розпочати свій бізнес?», де серед інших розглядались питання щодо можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та участі у грантових проектах у міжнародних благодійних організацій. Після цього К. замислилась над відкриттям власної справи, а саме мовної школи у м. Попасна для дітей та дорослих. Пройшла тестування, яке підтвердило наявність в неї підприємницького потенціалу, була направлена на підвищення кваліфікації за курсом «Основи бізнес-планування» та подала заяву  на отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Під час захисту проекту та його обговорення, члени комісії дійшли висновку, що такий вид діяльності є перспективним в Попаснянському районі.