11.01.2021 | 16:32

Відеорезюме – це креативне резюме! Воно розповість про Вас ще до того, як Ви почнете розмову. Нестандартна подача здивує роботодавця і приверне його увагу. А це вже перший крок до нової роботи!

Чому відеорезюме є ефективним інструментом під час пошуку роботи?

Відеорезюме складається з коротенького за часом, знятого на камеру самопрезентаційного матеріалу. Цей вид резюме дозволяє дистанційно шукати роботу не тільки в своєму місті, а й в інших регіонах і навіть - за кордоном! Роботодавець зможе отримати первинне враження про Вас. Прийняти рішення про призначення особистої зустрічі.

Такий спосіб самопрезентації у рази підвищує шанси отримати пропозицію працевлаштування з більшою зарплатнею. Якщо майбутня робота передбачає спілкування з людьми, то відеорезюме – найкращий спосіб запевнити працедавця у професійній компетенції. Таким чином у вас з’являється можливість провести репетицію співбесіди, а також проілюструвати творче «я» у діловій бесіді.

То ж, якими головними правилами під час запису презентації у відеоформаті слід послуговуватися?

По-перше, у ролику не треба надто довго розповідати про своє життя та таланти. По-друге, варто проявити креативність, не соромитися відходити від шаблонів. По-третє, буде зайвим повторювати відомості із друкованого резюме. Зазвичай, кандидат додає відео до текстового файлу, тому інформація не повинна дублюватися

І останнє – потурбуйтеся про деталі. Для самопрезентації важливо подбати про зовнішній вигляд, якість зображення та звуку, а також проаналізувати загальний фон і все, що потрапляє у кадр.

Якщо для більш продуктивного пошуку роботи ви готові записати відеорезюме, звертайтеся до фахівців Кремінського районного центру зайнятості, де також можна скористатись базою працедавців, яким слід його надіслати.