11.06.2024 | 09:03

Пані Інна раніше проживала в Новопскові Луганської області та працювала вихователем у ДНЗ. Однак, через певні обставини, їй довелося залишити свою роботу та домівку, переїхати до міста Черкаси і шукати нові можливості.

Першим кроком для пані Інни стала реєстрація в Новопсковському районному центрі зайнятості, де вона отримувала консультації щодо активних програм зайнятості. Кар’єрний радник Наталія Шпак запропонування взяти участь в громадських роботах у гуманітарному хабі Попаснянської МВА.

Після проходження громадських робіт з початку червня жінка була працевлаштована в цей хабі на посаду головного спеціаліста відділу організаційної роботи та масових комунікацій.

Колишня безробітна щиро вдячна фахівцям центру зайнятості за надану можливість працевлаштування. Завдяки допомозі та підтримці жінка змогла повернутися до активного суспільного життя, відчувати себе корисною та потрібною.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:

- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk

- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr