20.11.2020 | 14:25

У серпні 2016 року на базі Лисичанського міського центру зайнятості було створено центр розвитку підприємництва «Студія Бізне$тарт», який став майданчиком для підтримки малого бізнесу у регіоні та проведення презентацій міжнародних грантових програм, круглих столів, семінарів, вебінарів, тренінгів, юридичних консультацій з підприємництва.

За період роботи послугами Студії скористувалися понад 6 тисяч осіб.

Проведено 14 круглих столів за участю керівників підрозділів місцевої влади та підприємцями.

Організовано та проведено спільно з ПРООН, Норвезькою та Датською радами у справах біженців, МОМ, USAID 67 тренінгів на тему підприємництва, у яких взяли участь понад 1800 осіб.

До індивідуальних консультацій з питань організації підприємницької діяльності залучено 9 фахівців державних органів влади міста.

За 4 роки роботи Студії зі слів самих місцевих жителів біля 300 осіб отримали гранти на самозайнятість, підприємництво, створення робочих місць та підвищення конкурентоспроможності.

Тому дуже приємно чути відгуки та слова вдячності від громадян за вчасно надану інформацію, організовану презентацію чи консультацію. Реалії сьогодення показують, що в країні працюють багато програм з розвитку підприємництва, а найбільш масштабніша робота у цьому напрямку ведеться службою зайнятості.