20.01.2021 | 15:51

20 січня у Новопсковському РЦЗ провели вебінар для безробітних: «Легальна зайнятість – запорука вашого майбутнього!» До дистанційної зустрічі долучилися представники Пенсійного фонду, Управління соціального захисту населення та Бюро безоплатної правової допомоги.

Фахівець ЦЗ Оксана Верховодова розповіла учасникам про основні ризики нелегального працевлаштування та наголосила, що лише офіційно оформлені трудові відносини гарантують працівнику конституційні права. Одне з таких прав – пенсійне забезпечення. Про умови її призначення або позбавлення розповіли фахівці управління ПФУ в Луганській області. Також вони презентували можливості вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua/.

Начальник УСЗН Світлана Хомутянська надала змістовну інформацію про адміністративні послуги установи. Зокрема за умови легальної зайнятості людина може розраховувати на отримання житлової субсидії та інших державних виплат.

До вебінару долучилася юрист Новопсковського бюро правової допомоги Марина Матвієнко. Вона ознайомила з алгоритмом дій у випадку пропозиції роботи без укладання трудового договору та у разі потреби захисту своїх законних прав та інтересів.

Отже, карантин не завадив спілкуванню представників державних структур та клієнтів служби зайнятості. Вебінари надають можливість отримати корисну інформацію та консультації фахівців не виходячи з дому.