29.03.2023 | 09:04

Спеціалісти відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Северодонецького МЦЗ підібрали двох кандидатів на актуальні вакансії.

Наразі фахівці служби зайнятості задіяні додатково у надані консультацій переселенцям в гуманітарних хабах Луганської області. Під час такої роботи у хабі Широківської сільської адміністрації Щастинського району Луганської області (м. Одеса) була виявлена потреба у двох спеціалістах. Шукали кандидатів на посади начальника Служби у справах дітей та завідувача сектору з інформаційної політики, питань діловодства, контролю та звернень громадян.

Фахівці з рекрутингу з’ясували вимоги до майбутніх кандидатів та узгодили інші питання з керівництвом хабу. Далі вакансії розмістили на сайтах Work.ua, Robota.ua, в Telegram та Wiber чатах. Відбір був непростим: більше місяця до роботодавця направлялись резюме претендентів та проводились співбесіди.  І таким чином вдалося знайти досвідчених працівників! На сьогодні начальниця Служби у справах дітей вже працює на новій посаді. Завідувач сектору з інформаційної політики, питань діловодства, контролю та звернень громадян завершує оформлення документів, з квітня також стане до роботи.

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr