04.05.2023 | 08:11

Яків, переселенець з м.Донецьк, переїхав до м.Черкаси влітку 2022 та більше півроку шукав роботу самостійно, все безрезультатно. Деколи від відчаю опускалися руки та пропадала надія - як випадково потрапив на чат в телеграм групі «Переселенцям гуртожиток» і там побачив оголошення від консультанта роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Сєвєродонецького  міського центру зайнятості щодо послуг зі сприяння у працевлаштуванні.

Фахівець центру зайнятості почала підбирати варіанти працевлаштування:  продзвонювала, домовлялася та обговорювала всі нюанси роботи та бажана вакансія знайшлася на меблевому заводі ФОП Хіміч В.С. Після вдалої співбесіди Яків був працевлаштований. Роботою дуже задоволений: платять вчасно, гарне керівництво та колектив відмінний. Чоловік висловлює подяку працівникам центру зайнятості за професіоналізм, терпіння та допомогу в пошуку роботи.

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr 

Зручні ресурси для пошуку роботи:

- Відділ рекрутингу – актуальні вакансії від роботодавців: http://surl.li/egikr

- Чат бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot

- Телеграм канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

- Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua розділ «Шукаю роботу» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy