оп
21.12.2018 | 14:50

В Луганському обласному центрі зайнятості відбулись урочисті збори з нагоди 28-річчя створення Державної служби зайнятості в Україні за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації із соціальних та гуманітарних питань Ольги Лішик, керівництва Луганського обласного та базових центрів зайнятості області.

Директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський щиро привітав з професійним святом всіх працівників, розповів про основні напрямки діяльності, досягнення та результати роботи. Він зазначив, що досягти позитивної динаміки щодо сприяння громадянам у вирішенні питання зайнятості вдалося завдяки тісній співпраці з органами виконавчої влади, роботодавцями та іншими соціальними партнерами.

Кращим представникам служби за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері зайнятості, високий професіоналізм, самовіддану працю, сумлінне виконання службових обов’язків вручені Почесні грамоти та Подяки Державної служби зайнятості (Центрального апарату) і Луганського обласного центру зайнятості. Також Листи подяки вручено від Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Міністерства соціальної політики України та Комітету ВР України з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення.

Переможцем професійного конкурсу обласної служби зайнятості «Кращий колектив року за 2018 рік» визначено Біловодський районний центр зайнятості та Перехідний Прапор отримала директор центру Олена Юрченко.