оп
15.05.2019 | 15:22

В рамках профорієнтаційного проекту «Професійні рубежі» Сватівський районний центр зайнятості 14 травня організував для учнів 7-8 класів школи №2 екскурсію на підприємство, що займається виробництвом та переробкою насіння олійних культур.

На цьому підприємстві працюють лаборанти, технологи, менеджери зі збуту, укладальники, пакувальники, оператори сушильних установок.

Під час екскурсії управитель підприємства Юрій Скиртач розповів дітям про особливості виробничого процесу, організацію робочих місць, показав сучасну техніку.

Фахівець центру зайнятості Юлія Несміянова презентувала послуги служби зайнятості та звернула увагу, що при виборі майбутньої професії дуже важливо враховувати затребуваність професії на ринку праці.

Екскурсія мала важливе значення для професійного самовизначення школярів: дала можливість молоді поспілкуватися із працівниками, допомогла розширити уявлення про світ професій тощо.

Наприкінці заходу учні отримали корисні поради щодо вибору професії та смачні подарунки у вигляді готової продукції – пачки смаженого насіння та хрусткі ядра насіння в шоколадній глазурі. Діти були в захваті від цікавої подорожі та на знак подяки за екскурсію заспівали веселу шкільну пісню.