05.09.2019 | 16:23

За ініціативою відділу взаємодії з роботодавцями Рубіжанського міського центру зайнятості проведена скайп-конференція з ТОВ «Метінвест-промсервіс».

ТОВ «Метінвест-промсервіс» – найбільше підприємство України з ремонту та сервісного обслуговування гірничо-металургійного та коксохімічного обладнання. До складу компанії увійшли ремонтні цехи металургійних комбінатів імені Ілліча, «Азовсталь», Запоріжсталь», Авдіївського КХЗ і гірнично-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест. Підприємство спеціалізується на ремонті металургійного, коксохімічного обладнання та рухомого складу гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест.

Інженер відділу кадрів підприємства Тетяна Курухова в режимі скайп-зв’язку ознайомила шукачів роботи із специфікою підприємства, презентувала актуальні вакансії. Сьогодні підприємство має потребу в фахівцях таких спеціальностей: слюсар-ремонтник, електрогазозварник, монтажник устаткування коксохімічного виробництва, вогнетривник, майстер з ремонту устаткування, слюсар з ремонту рухомого складу, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, токар, оглядач-ремонтник вагонів, машиніст залізничного крану, інженер-конструктор, електромонтер. Вона наголосила, що ТОВ “Метінвест-промсервіс” навчає працівників на виробництві і гарантує кар'єрне зростання. Також зазначила про можливість роботи вахтовим методом. Учасники заходу дізналися про умови праці, посадові обов’язки, розмір заробітної плати та соціальні гарантії, які діють на підприємстві.

Скайп-конференція пройшла дуже цікаво та інформативно, всі шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на всі запитання. В результаті даного заходу 5 осіб зацікавилися даною пропозицією. Всього у заході прийняло участь 39 осіб, які бажають знайти роботу, як з числа безробітних так і з числа зайнятого населення. Представник ТОВ «Метінвест-промсервіс» подякувала всім учасникам та працівникам центру зайнятості за організований захід.

Якщо Вас зацікавила інформація щодо можливого працевлаштування, будь ласка, звертайтеся за адресою: Донецька область м. Мариуполь Нікопольський проспект 57, та за телефоном: (067)5440290, або до Рубіжанського міського центру зайнятості за адресою: вул. Будівельників, 34 у робочі часи: з 8-00 до 17-00.