21.03.2016 | 16:54

17 березня поточного року в рамках проведення «Марафону актуальних професій» спеціалісти Станично-Луганського районного центру зайнятості провели ряд заходів для учнівської молоді. У Станично-Луганській ЗОШ №1 та Кіндрашівській ЗОШ відбулись профорієнтаційні (уроки) семінари для учнівської молоді, а Станично-Луганська СШ №2 з професіографічною екскурсією відвідала ДП «Станично-Луганське ДЛМГ». Усього професійно орієнтаційними послугами були охоплені 89 учнів 7-11 класів.

Темою профорієнтаційного (уроку) семінару була презентація професії «Прикордонник». До участі в заході були запрошені представники відділу прикордонної служби Станично-Луганське-2. Вони розповіли про професію охоронника державного кордону. Учні активно брали участь у заході та під час бесіди дізнались про моральні та психологічні якості прикордонника. Випускників ознайомили зі спеціальностями, за якими проводиться набір на контрактну службу до органів охорони кордону.

Учні Станично-Луганської спеціалізованої школи №2 продовжили професіографічну екскурсію на підприємстві ДП «Станично-Луганське ДЛМГ». Екскурсію по підприємству проводила помічник лісничого Клименюк Ю.С. Вона розповіла про лісомисливське господарство, показала молоді саджанці сосни, які скоро будуть висаджувати у лісі. Під час заходу була презентована професія «Лісничого», спеціалісти центру зайнятості надали інформацію про можливість навчання за презентованою професією.

Усім учням ми бажаємо вдалого вибору майбутньої професії.