17.08.2016 | 09:50

З метою підвищення інформованості населення з різних питань зайнятості та законодавчих змін, що можуть допомогти у пошуку роботи, фахівцями центру зайнятості, спільно з соціальними партнерами, проводяться тематичні семінари для різних категорій громадян, що перебувають на обліку.

Один із таких заходів був проведений 16 серпня, - семінар з гендерних питань, на який запрошено представника Норвежської ради зі справ біженців України Ростислава Коротіна. На семінарі були освітлені питання гендерної політики в України та інших європейських держав. Окреслені досягнення у цій сфері та проблеми гендерного розвитку нашого суспільства. Також розглянуті болючі питання працевлаштування жінок вимушено переміщених до смт. Білокуракине. Після проведення тематичного семінару всі бажаючи жінки отримали індивідуальні консультації з питань правової допомоги.

З початку 2016 року на обліку в Білокуракинському районному центрі зайнятості перебувало 1783 шукачів роботи, серед яких майже 46%.- жінки. У зв’язку з цим особлива увага приділяється проблемним питанням щодо жіночого безробіття. Щомісячно проводяться тематичні семінари для жінок, у тому числі профінформаційні семінари з гендерних питань.