20.11.2020 | 09:16

За 30 років служба зайнятості пройшла непростий шлях становлення й сьогодні являє собою організаційну структуру, що вирішує питання соціального захисту безробітних, для роботодавців здійснює пошук та добір претендентів, які відповідають заявленим вимогам до вакантних посад. Із року в рік розширюється співпраця з роботодавцями з метою задоволення їх потреб у кадрах, підвищується якість надання соціальних послуг населенню. На сьогоднішній день роботодавець – клієнт №1 для служби зайнятості. Станом на 01.11.2020 року в Троїцькому РЦЗ зареєстровано 347 роботодавців, в тому числі юридичних – 267, фізичних осіб осіб-підприємців, що використовують найману працю – 80.

Служба зайнятості завжди була і є надійним помічником та партнером роботодавця, постійно сприяє створенню нових та збереженню існуючих робочих місць через такі заходи, як дотація, компенсація витрат на оплату праці та компенсація єдиного соціального внеску. За період з 2001 по 2013 роки 154 роботодавця отримали дотацію за працевлаштування на нові робочі місця 304 осіб з числа безробітних.

З 2013 року почав діяти новий механізм фінансової підтримки роботодавців – компенсація ЄСВ за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. Особливо він був важливим для підтримки малого підприємництва. Загалом за 7 років 21 роботодавець скористався цією послугою, отримавши компенсацію єдиного внеску за працевлаштування на нові робочі місця 148 осіб, що дало змогу зекономити власні кошти у сумі близько 1212 тис.грн.

З 2014 року з’явилась нова категорія безробітних - внутрішньо переміщені особи. Служба зайнятості знову надала підтримку. Упродовж 2016 - 2020 років Троїцьким районним центром зайнятості 11 роботодавцям, що забезпечили роботою 14 переселенців на умовах строкового трудового договору, надано 322 тис. грн. компенсації витрат роботодавцю на оплату праці цієї категорії громадян.

Служба зайнятості постійно оновлює для роботодавців свої сервіси та продовжує реформування. Для нас уже не є новинками відео резюме, відео презентації вакансій, онлайн-співбесіди. З 2018 року, підтримуючи сучасні тенденції, запроваджено ще один, сучасний сервіс «Електронний кабінет роботодавця». Це - інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості.

Служба зайнятості - надійний помічник у вирішенні питання зайнятості населення!