11.07.2019 | 17:08

У Сєвєродонецьку 11 липня відбулась нарада Луганської обласної служби зайнятості «Про підсумки діяльності за I півріччя 2019 року».

Відкрив нараду директор ЛОЦЗ Сергій Болотський. У своєму виступі він відзначив позитивну динаміку по всім напрямкам діяльності. Так, з кожним роком збільшується відсоток роботодавців, які здійснюють прийом працівників через службу.

Особливий наголос було зроблено на реалізації функції кар’єрного радника, а саме – комплексному підході до вирішення проблем працевлаштування клієнтів служби зайнятості. Для цього треба зосередити увагу на співпраці з роботодавцями. Перспективи ефективної взаємодії представила у своїй доповіді начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ЛОЦЗ Ганна Левенець.

Учасники наради дізналися про напрацювання відділу рекрутингу Северодонецького міського центру зайнятості, який представила начальник відділу Юлія Сизоненко. Після аналізу нового досвіду найбільш ефективні технології рекрутингу будуть запроваджені в інших містах та районах.

Під час наради начальник юридичного відділу ЛОЦЗ Любомира Осмоловська обговорила питання правового забезпечення: стан заборгованості роботодавців із сплати внесків та типові помилки у юридичних документах.

Сергій Болотський доручив керівникам базових центрів зайнятості покращити співпрацю з об’єднаними територіальними громадами: укласти договори про співпрацю, розробити графіки прийому громадян, домовитися про організацію робочих місць у приміщеннях громад тощо.