24.11.2021 | 10:01

Служба зайнятості продовжує курс підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до вибору майбутньої професії та популяризації робітничих професій. В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти 23 листопада фахівцями Лисичанського міського центру зайнятості було проведено інтерактивний захід "Професій безліч. Яку вибрати? Чим зайнятися?" з учнями 11 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №14.

На уроці було акцентовано увагу на значенні правильного вибору професії для особистості. Діти ознайомилися з перспективними професіями, як правильно зробити професійний вибір, яких помилок варто уникати, як презентувати себе на ринку праці та вчилися будувати свої професійні плани.

Велику увагу було приділено «Атласу нових професій» з яким можна ознайомитися в «Профорієнтаційному путівнику», онлайн сервісам державної служби зайнятості та профдіагностичному тестуванню «Моя професія: консультаційна мережа».

В кінці зустрічі діти зробили висновок, що для визначення майбутнього фаху потрібно підходити дуже виважено і приділяти достатньо уваги.