25.03.2016 | 16:19

24 березня Станично-Луганським районним центром зайнятості проведено семінар з інспекторами кадрових служб підприємств на тему: «Служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування вакансій кваліфікованим персоналом».

В роботі семінару взяли участь 6 інспекторів кадрів.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Гаманєнко Ю.М. ознайомила присутніх з порядком та строками подання звіту ф.4-ПН «Про планове та фактичне вивільнення працівників». Вона наголосила на адміністративну відповідальність за несвоєчасне подання або неподання звітів про планове та фактичне масове скорочення працівників.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Стєхіна О.В. разом з присутніми з’ясувала потребу у виконанні суспільно корисних робіт щодо потреби в організації робіт тимчасового характеру. Вона акцентувала увагу на тому, що до участі в роботах тимчасового характеру запрошуються громадяни, які не мають роботи, а також зайняті трудовою діяльністю, які виявили бажання працювати у вільний від основної роботи час, пенсіонери, інваліди. На осіб, зайнятих на роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Чистяков С.В. ознайомив присутніх з порядком та строками подання звітів ф.3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», «Про прийнятих працівників». Він звернув увагу на особливості заповнення характеристики вакансій щодо завдань та обов’язків претендентів на посаду, а також подання оголошень щодо вакансій, на які можуть бути працевлаштовані громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування.