14.02.2020 | 11:05

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості в сучасних умовах є виявлення та надання послуг новоствореним підприємствам щодо організації партнерських стосунків у сфері зайнятості.

Нещодавно відбулася зустріч директора Новопсковського районного центру зайнятості Наталії Хворостян та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олени Аврамчук з представниками медичного центру «BABY LUCK», який щойно відкрив свої двері для мешканців Новопсковського району.

Керівник проекту пані Оксана повідомила, що «BABY LUCK» - це сучасна багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров’я, яка вже працює в Києві та Харкові. «Ми ламаємо стереотип, що якісну послугу можна отримати тільки в великому брендовому центрі. Адже, не секрет, що індивідуальний підхід до пацієнтів набагато легше знайти в невеликій приватній клініці, де відсутній «конвеєрний» прийом, і порівняно невелика кількість пацієнтів, тому є можливість максимально приділити увагу кожному» - зауважила Оксана Вікторівна.

Фахівці центру зайнятості презентували послуги служби зайнятості та обговорили подальші шляхи співпраці з новоутвореним підприємством, зокрема отримання компенсації витрат у розмірі єдиного внеску. «Компенсація є стимулом до створення нових робочих місць, можливістю зменшити фінансове навантаження зі сплати податків, а заощаджені кошти спрямувати на розвиток бізнесу та збільшення заробітної плати працівникам» – відзначила Наталія Хворостян.

Під час зустрічі керівництво медичного центру познайомилося зі своїм консультантом роботодавця, який буде супроводжувати підприємство з усіх питань праці та зайнятості, та з основними завданнями Концепції «Консультант роботодавця», зокрема, застосування елементів рекрутингу для задоволення потреб роботодавця у кадрах.