оп
15.03.2019 | 15:59

14 березня в Новопсковському районі, в рамках створення в Луганській області унікального короткострокового курсу навчання  для жителів Новопсковського району у сфері сільського господарства, відбулася робоча зустріч із представниками міжнародної організації GIZ – програмним директором паном Йенцом Адамом та координатором проекту Яною Печенкою.

З початку гості завітали до Новопсковського районного центру зайнятості, де за участю начальника відділу організації профорієнтації Луганського обласного центру зайнятості Тетяни Шалль та директора Новопсковського районного центру зайнятості Наталії Хворостян вони ознайомилися зі специфікою ринку праці району, потребою у кваліфікованих працівниках. Під час зустрічі пан Йенц Адам повідомив, що в рамках спільного проекту з Міністерством тимчасово окупованих територій «Професійна інтеграція внутрішньо перемішених осіб в Україні» планується створення так званої «Школи фермерства». Курс навчання буде проходити протягом вересня-жовтня 2019 року та складатиметься з 4 модулів, серед яких – «Бізнес-грамотність», «Рослинництво» (садівництво, ягідництво, овочівництво), «Тваринництво» (бджільництво, свинарство, скотарство) та ін.

Далі відбулася зустріч з головою Новопсковської ОТГ, під час якої більш детально обговорили цей проект, спрямований на створення умов для самозайнятості населення Новопсковської громади.