15.10.2020 | 14:01

З метою продовження партнерської співпраці в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння 15 жовтня відбулась робоча зустріч керівництва Луганського обласного центру зайнятості з координаторами Проекту Норвезької Ради у Справах біженців в Україні (NRС) Сергієм Панасенко та Світланою Глазуновою.

Під час заходу партнери обговорили деталі та специфіку діяльності служби зайнятості Луганської області в умовах карантину. Представники міжнародної організації виявили глибоку зацікавленість щодо проблем в роботі та яких ресурсів потребує перехід центрів зайнятості до якісного дистанційного обслуговування клієнтів.

Сторони погодилися, що одним із наступних кроків може бути допомога з боку соціальних партнерів, яка полягатиме у матеріально-технічному та інформаційно-навчальному забезпеченні, зокрема організації і проведенні тематичних навчальних курсів для працівників служби зайнятості з рекомендаціями щодо проведення онлайн-спілкування з шукачами роботи та роботодавцями, які допоможуть забезпечити стабільну роботу установ у непростий карантинний час.