15.05.2024 | 09:14

Співпраця служби зайнятості з благодійними та громадськими організаціями стає ключовим фактором у створенні ефективної системи підтримки людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, знайти роботу, набути нових професійних навичок та адаптуватися до суспільства.

Так, на базі БФ «Карітас Кам’янське» відбулася зустріч з внутрішньо переміщеними  жінками, які вимушені були прокинути свої домівки у зв’язку з бойовими діями на території Луганської та Донецької областей. Всі вони мають дітей шкільного віку і звернулися до Благодійного фонду з метою психологічної підтримки.

Кожної суботи фахівці благодійного фонду організовують подібні зустрічі з метою підтримки та інформування жінок з різних питань, дітям проводять майстер-класи різної спрямованості.

Фахівець Луганської служби зайнятості долучилася до заходу та в неформальній атмосфері проінформувала жінок про послуги служби зайнятості, які можна отримати онлайн. Особливу увагу приділила навчанню, можливості отримання ваучера та ознайомила жінок з профінформаційною платформою, де діти можуть пройти тестування.

В результаті зустрічі жінки зацікавилися отриманням ваучера для проходження навчання та тестуванням підлітків онлайн. Кожній зацікавленій особі надані контакти для продовження спілкування в індивідуальному форматі.

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr