оп
15.03.2019 | 16:30

За ініціативою та підтримкою Лисичанського міського центру зайнятості у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі пройшла наймасштабніша подія Марафону - профорієнтаційний КВЕСТ, який об’єднав зусилля учнів 9-х класів десяти шкіл міста.

Ця новітня форма інтелектуального змагання дала можливість згуртуватися командам, розкритися таланту учасників. В ігровій формі ознайомитися з різноманітним світом професій, з актуальними професіями нашого міста. Виконання заздалегідь підготовлених завдань сприяло розкриттю значення тієї чи іншої професії для суспільства, визначенню вимог до працівника.

Дуже цікавим та оригінальним було художнє зображення професій, за якими навчаються у коледжі: тут відобразилися, і творчість студентів та викладачів, і ставлення до професій, і детальне знання психофізіологічних особливостей, що відповідають професійній діяльності.

Кульмінаційним моментом заходу було визначення переможців конкурсу та вручення грамот та призів від Лисичанського міського центру зайнятості за командні змагання та активну участь.

Дуже вдало організований та проведений захід викликав у учнів не аби який інтерес до різновиду професій, технічного оснащення навчального закладу та студентського життя молоді.