11.06.2019 | 10:54

Спеціалістами Міловського районного центру зайнятості продовжується інформаційна та профорієнтаційна робота з населенням району.

10 червня відбулась виїзна акція із застосуванням мобільного центру зайнятості для мешканців с. Зориківка Міловського району, які мали змогу отримати кваліфіковані відповіді фахівців на питання, що хвилюють сьогодні селян. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями, начальник і заступник начальника відділу надання соціальних послуг Міловського РЦЗ ознайомили громадян з переліком послуг, які надає служба зайнятості, інформаційними матеріалами, з якими під час заходу безпосередньо ознайомились мешканці села. Розповіли громадянам про сучасні методи пошуку постійної та тимчасової роботи. Зацікавила селян і інформація про можливість отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці і взагалі інформація про можливість отримання професії або перенавчання за сприянням служби зайнятості.  

Такі зустрічі несуть велику користь громадянам, які через відсутність транспортного сполучення, не завжди можуть отримати кваліфіковані консультації фахівців державних установ і відповіді на животрепетні питання.