13.09.2021 | 15:53

Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.

У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

10 вересня вісім «Електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування» закінчили навчання на базі Вищого професійного училища №94 за направленням Лисичанського міського центру зайнятості.

Тож побажаємо успіхів у працевлаштуванні нашим випускникам. Сподіваємося, що спільні зусилля допоможуть знайти заняття до душі та проявити себе у професійній сфері.