20 квітня в Кремінському районному центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Даний центр планує відкриття бюро в м.Кремінна у липні 2016 року і тому керівництво Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулося до Кремінського районного центру зайнятості за допомогою у підборі керівника бюро та спеціалістів відповідного профілю.
Семінар відвідали 10 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та відповідають вимогам роботодавця.
Була надана детальна інформація щодо діяльності бюро, функцій і задач покладених на нього, вимоги до обов’язків спеціалістів, заробітну плату та інше.
Безробітні надали резюме, які детально будуть розглянуті керівництвом установи та з яких будуть відібрані кандидати на посади спеціалістів.