18.03.2016 | 15:29

Соціально-політичні та економічні зміни в житті країни визначають перелік професій, які будуть затребувані на ринку праці в найближчі роки. У зв’язку з потрясіннями, що відбулись за останній час, в трійку лідерів найбільш перспективних професій потрапили військовослужбовці. На даний час реформування Збройних Сил України — це необхідний крок у напрямку створення професійної армії, основу якої складатимуть військовослужбовці на контрактній основі.

З метою формування іміджу захисників Вітчизни в суспільстві, заохочення молоді до оволодіння

військовою справою, розуміння важливості бути готовими до захисту Батьківщини та формування у школярів позитивного ставлення до військових професій 17 березня спеціалісти Біловодського районного центру зайнятості спільно з представниками Біловодського районного військового комісаріату провели презентацію професії «Військовослужбовець» для учнівської молоді старших класів Біловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Під час спілкування діти отримали інформацію щодо умов та порядку прийому на контрактну службу до Збройних Сил України, вимог до кандидатів, порядку проходження служби за контрактом, умов оплати праці за контрактом і надання пільг, передбачених законодавством України.

Під час заходу школярі були ознайомлені з переліком військових навчальних закладів України, умовами вступу, спеціальностями та терміном навчання.