13.02.2020 | 14:27

Сєвєродонецький міський центр зайнятості спільно з ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» провели захід для безробітних осіб «Презентацію послуг з професійного навчання» за двома професіями «Контролер-касир» та «Офісний службовець (бухгалтерія)».

Мета даного заходу – ознайомлення осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, про додаткові можливості актуальних форм зайнятості через отримання нової професії, яка дає змогу впевнено конкурувати на місцевому ринку праці.

В рамках презентації запрошені безробітні отримали детальну інформацію щодо теоретичного та виробничого навчання, яке провадиться з елементами дуальної форми. Впродовж заходу потенційним слухачам провели цікаву екскурсію будівлею, на якій безробітні особи оглянули навчальні класи та виробничі майстерні центру.

Курси навчання проходитимуть на базі Луганського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, розпочнуться з 16 березня за професією «Контролер-касир» та 30 березня «Офісний службовець (бухгалтерія)» відповідно. Підсумовуючи проведений захід, в якому взяли участь 11 безробітних осіб, троє прийняли позитивне рішення щодо отримання нової професії.

Якщо Ви вирішили здобути професії: «Контролер-касир» або «Офісний службовець (бухгалтерія)» та реалізуватися професійно, звертайтеся до Сєвєродонецького міського центру зайнятості за адресою: вул. Гагаріна, 116 у робочі часи: з 8-00 до 17-00, або телефонуйте за номерами: 050-800-77-84, (06452) 5-44-62.