оп
11.02.2019 | 15:30

Сьогодні 11 лютого директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський провів прес-конференцію: «Про підсумки діяльності Луганської обласної служби зайнятості за 2018 рік. Зміни та новації у наданні послуг служби зайнятості на ринку праці».

Під час виступу Сергій Болотський детально зупинився на основних показниках роботи обласної служби зайнятості. Так, у 2018 році були працевлаштовані майже 18 тисяч осіб, це на 13,5% більше, ніж у попередньому році. Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилась на 21,2% і склала 3,3 тисячі. Шукачам роботи було запропоновано 20 тисяч вакансій, що на 12,9% більше, ніж у 2017 році.

Пройшли навчання за актуальними професіями чотири тисячі осіб – це на 10,8% більше, ніж у 2017 році. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь сім тисяч осіб. Послугами служби зайнятості скористалися 588 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Підготовка та перепідготовка дорослого населення здійснювались за актуальними на ринку праці професіями: електрогазозварник, продавець, водій тролейбуса, тракторист-машиніст, електромонтер, токар, оператор верстатів з програмним керуванням, коваль ручного кування, машиніст котельні та інші.

Журналісти цікавились новаціями, які запровадила служба зайнятості у 2019 році. Зокрема йшлося про переваги від введення інституту кар’єрних радників та роботи консалтингових центрів. Також під час прес-конференції обговорили перспективи подальшого розвитку сучасних електронних сервісів служби зайнятості.