27.09.2023 | 09:03

18 вересня на «гарячу лінію» Луганського обласного центру зайнятості звернулася переселенка з Сєвєродонецька Ганна Ярошук. Жінка переїхала до Дніпра та потребувала допомоги у працевлаштуванні.

Фахівці Лисичанського міського центру зайнятості одразу з нею зв’язалися, надали консультацію та почали підбирати підходящу роботу. За освітою пані Ганна організатор початкової освіти та вчитель початкової школи, тому фахівці надіслали її резюме директору гімназії №7  Сєвєродонецької міської ТГ, с.Сиротине.

Після вдалої співбесіди вже 20 вересня наша землячка була прийнята на дистанційну роботу вчителем початкових класів. Тож тепер вона навчатиме першачків.

Пані Ганна висловлює щиру подяку працівникам служби зайнятості. Вона не сподівалася, що після тривалої декретної відпустки так швидко знайде бажану роботу!

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr