25.03.2016 | 10:47

З метою сприяння професійному самовизначенню школярів у виборі професії, для активізації їх працевлаштування, надання повної інформації щодо вибору професії спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості спільно із спеціалістами комунальної установи «Кремінська районна центральна бібліотечна система» 22 березня зустрілись з учнівською молоддю, яка навчається в Кремінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.

Молодь отримала інформацію про стан ринку праці у регіоні, ознайомилася з потребами підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, з послугами, що надаються центром зайнятості та шляхами здобуття професій. Ознайомилась з безліччю цікавої інформації: переліком навчальних закладів, порадами щодо отримання професії, з актуальними вакансіями.

Сюрпризом для молоді стала зустріч з поетесою, Членом Національної спілки письменників України Ганною Гайворонською. Присутні переглянули мультимедійну презентацію «Яскраве ім’я Кремінщини», з якої дізналися, як формувалось поетичне слово поетеси, переглянули арт-вірш «Я біла ластівка Донбасу», де текст читає сама поетеса. Ознайомились з книжковою виставкою «Поезія – це квітка сонця» на якій представлені збірки поезії поетеси. В її творах живуть і страждають невигадані герої нашого бурхливого сьогодення. Ганна Андріївна багато розповідала дітям про своє дитинство, читала вірші, ділилася спогадами про свої подорожі. Молодь уважно слухала, задавала питання та зачитувала вірші, які сподобались.

Зустріч була теплою і зворушливою. Запрошені не цей урок ще раз переконалися, що наша земля Кремінська багата на відомих, славетних людей, творчість яких і невичерпне мистецтво завжди несуть в собі позитивні емоції, витонченість і красу.