21.03.2016 | 15:02

У шкільні роки молодь переживає період становлення соціальної зрілості, входження й адаптації до світу дорослих. Вибір професії для школярів складний, тому що приймати відповідне рішення доводиться у доволі юному віці, коли вони ще не мають життєвого досвіду. Цілком зрозуміло, що на цьому етапі учні загальноосвітніх шкіл потребують ґрунтовної та кваліфікованої допомоги фахівців.

17 березня працівники Новопсковського районного центру зайнятості з метою підвищення рівня інформованості учнів з питань профорієнтації, розширення знань про світ професій, популяризації робітничих професій, підвищення їх престижу, провели у рамках «Марафону актуальних професій» профорієнтаційну вікторину-гру на тему: «Подорожуємо світом професій» для учнів 5-9 класів Закотненської ЗОШ I-II ступенів.

Захід проходив в ігровій формі, що дозволило учням здійснити подорож до різноманітного світу професій. Школярі охоче відгадували загадки про робітничі професії, активно брали участь у профорієнтаційних конкурсах «Хто загубив цю річ?», «Продовж прислів’я», «Алфавіт професій». А скільки жвавості та запалу було при відгадуванні професії за малюнком.

Поки молодші школярі виконували свої завдання, старші знайомились з сучасними професіями, розшифровували анаграмами професій. Тож у грі учні зробили перші свідомі кроки до вибору майбутньої професії.

Немає сумнівів, що учасники профорієнтаційного заходу отримали масу позитивних вражень та під час гри розширили свій кругозір в сфері вибору професій. А дехто, можливо, вже обрав ту єдину професію, яка буде приносити задоволення впродовж усього життя.