15.02.2016 | 16:49

10 лютого у Новопсковському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавців. Наразі ДНЗ «Краплинка», ТОВ «Промінь» планують створити нові робочі місця.

Під час заходу представники роботодавців презентували свої підприємства та детально ознайомили претендентів з пропозиціями роботи та вимогами до працівників. Зокрема представник ДНЗ «Краплинка» пропонувала вакансії кухаря, ТОВ «Промінь» запрошували оператора машинного доїння, трактористів.

Крім того, під час заходу безробітні дізналися про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості. Їхню увагу було акцентовано на можливості професійного навчання за актуальними професіями, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Захід відвідало близько 14 безробітних, яким пропонувались вакансії. Всі бажаючі заповнили анкети. За результатами співбесіди було працевлаштовано 4 безробітних.

На завершення ярмарку керівник кадрової служби ТОВ «Промінь», завідуюча ДНЗ «Краплинка» та заступник директора центру зайнятості висловили сподівання на подальшу співпрацю.