12.10.2018 | 12:55

Новопсковський районний центр зайнятості продовжує виїзні акції з використанням мобільного центру зайнятості. 11 жовтня вони пройшли на території с.Новобіла та с.Павленкове під лозунгом «Ми працюємо, щоб працювали ВИ!»

Жителям розповіли про актуальні та перспективні вакансії, можливість отримання нової робітничої професії або ваучера на навчання.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ірина Федорова ознайомила з діючими ґрантовими програмами для підтримки сільського населення. Актуальною була інформація про можливість тимчасового працевлаштування в будівельній галузі Ізраїля.

В рамках виїзної акції відбулася зустріч з головою Новобілянської сільської ради Іваном Грачевцовим, де обговорювалися нагальні питання зайнятості мешканців села та планування роботи на наступний рік.

Учням презентували профорієнтаційний Путівник та обговорили формулу вибору професії, наголосили на затребуваності робітничих професій.

До проведення виїзної зустрічі долучилися і спеціалісти УТіСЗН, представники бюро безоплатної правової допомоги та спеціалісти УПФ.