22.05.2020 | 10:00

В умовах карантину Новопсковський районний центр зайнятості продовжує надавати послуги клієнтам в новому форматі, використовуючи засоби дистанційної комунікації (телефонний чи скап зв'язок, соціальні мережі). Також в онлайн режимі надаються і послуги роботодавцям.

Так, 21 травня пройшов інформаційний вебінар для кадрових служб підприємств малого та середнього бізнесу з метою підвищення їх рівня поінформованості про впровадження та реалізацію прийнятих рішень Уряду, спрямованих на забезпечення соціальних гарантій громадян.

Мова йшла про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлені трудові відносини, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності підприємства.

Роботодавці під час проведення вебінару отримали консультації щодо умов та порядку отримання такої допомоги, а також документів, які необхідно надати до центру зайнятості.