13.06.2018 | 16:13

Вже традиційно спеціалісти Новопсковського районного центру зайнятості взяли участь у Всеукраїнському Олімпійському дні та поширенні олімпійського руху, який відбувся 13 червня 2018 року.

Даний захід проводиться з метою пропагування здорового способу життя. По вулиці Українській смт. Новопсков відбувся легкоатлетичний забіг за п’ятьма віковими категоріями.

Цьогоріч від колективу на старт вийшли заступник директора Людмила Метасьова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з робтодавцями Андрій Пономаренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Інна Гуляєва.

Також в змаганнях взяли участь вихованці Новопсковської ДЮСШ, учні Новопсковської загальноосвітньої школи, Новопсковського професійного аграрного ліцею, працівники  Новопсковської райдержадміністрації, Новопсковської районної ради та їх структурних підрозділів, працівники Новопсковського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Новопсковської об’єднаної територіальної громади,  Новопсковського Управління соціального захисту населення, спеціалісти сфери освіти, культури та медицини району. Загалом в змаганнях взяло участь близько 400 учасників  з 14 організацій і установ району.

Під час урочистого відкриття заходу всіх учасників змагань привітали  голови Новопсковської районної державної адміністрації та районної ради Л.А. Латишева, Б.В. Лебедєв.

Районний захід з легкоатлетичного пробігу зближає людей, дарує позитивні емоції та дає можливість замислитись над здоровим способом життя.