31.07.2023 | 08:58

Серед внутрішніх переселенців зростає попит на професійне навчання за сприяння служби зайнятості. Онлайн заявка на отримання ваучера в середньому опрацьовується протягом двох днів.
Детальніше: http://surl.li/jppuc

Уряд розширює підтримку переробних підприємств, які працюють на деокупованих територіях. Для них прописали спеціальні умови: гранти покриватимуть до 80% вартості бізнес-проєктів.
Детальніше: http://surl.li/jppmp

За рік існування грантової програми «Власна справа» її переможцями стали 6,5 тис. підприємців. Загалом вони отримали від держави 1,3 млрд грн. Лідери в цій програмі –Львівщина, Київ та Рівненська область. Найпопулярніші види діяльності – торгівля, переробна промисловість, готелі та ресторани, тимчасове розміщення і організація харчування.
Детальніше: http://surl.li/jnlht

Мінекономіки та Держпраці вивчають досвід великих українських компаній, яким вдалося забезпечити психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.
Детальніше: http://surl.li/jppfh

Українки самі зможуть визначати початок відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами: президент підписав відповідний закон.
Детальніше: http://surl.li/jnymy

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr