29.05.2023 | 08:21

Уряд розширив напрями використання мікрогрантів за програмою «Власна справа». Тепер отримувачі зможуть придбати транспортні засоби для підприємництва. Також передбачено першочергове працевлаштування офіційно зареєстрованих безробітних на створені робочі місця.

Детальніше: http://surl.li/hertq

Триває обговорення Проєкту Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі». Зокрема планується вилучити з документу статтю 190: «Забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років на важких роботах і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах». Про інші зміни – на сайті Міністерства економіки України.

Детальніше: http://surl.li/hhlom

Паперовий листок непрацездатності діє до завершення війни. Наразі передусім формуються листки непрацездатності в Електронному реєстрі.

Детальніше: http://surl.li/hhmam

Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua визначили 50 найкращих роботодавців країни під час війни. В опитуванні взяли участь понад чверть відсотка усіх зайнятих в Україні. Загальний підсумок: працівники стали більше цінувати своїх роботодавців. Хто потрапив до переліку?

Детальніше: http://surl.li/hhmhc

Віцепрем’єрка Ірина Верещук провела нараду з питань працевлаштування внутрішніх переселенців. Обласним військовим адміністраціям запропоновано розробити регіональні програми, що сприятимуть працевлаштуванню ВПО та поверненню українців, які отримали тимчасовий прихисток за кордоном.

Детальніше: http://surl.li/hhnmx

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Актуальні вакансії на Telegram Робота зараз: https://t.me/worknowdcz

Сервіс "Єдиний портал вакансій": https://jobportal.dcz.gov.ua.

Інформація щодо нарахувань та виплат - в особистому кабінеті. Інструкція щодо створення тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-kabinetu