22.05.2023 | 08:06

За останні сім років розрив в оплаті праці жінок та чоловіків в Україні скоротився на 7,4% і на сьогодні він складає 18,6%. Цей показник є більшим, ніж в багатьох країнах ЄС. До 2030 року уряд планує осучаснити трудове законодавство та скоротити гендерний розрив в оплаті праці.

Детальніше: http://surl.li/hdhhl

єРобота: 323 українця отримають від держави мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу за програмою “Власна справа” на 77 млн грн за підсумками шостої хвилі подачі заяв. Цього року на програму “Власна справа” бюджетом передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати близько 10 000 мікрогрантів.

Детальніше: http://surl.li/hbglg

Триває дерегуляція господарської діяльності. Її мета - скасування надмірних регуляторних обмежень та неефективних процедур контролю, скасування надлишкового ліцензування, застарілих систем сертифікації, моніторингу, здійснення експертиз та інших обмежень для бізнесу.

Детальніше: http://surl.li/hdhkh

Затверджено перелік суб’єктів господарювання, яким у період воєнного стану надано право бути посередниками у працевлаштуванні за кордоном.

Детальніше: http://surl.li/hdhma

ВРУ розглядає законопроєкт, який посилює відповідальність за порушення колективних договорів.

Детальніше: http://surl.li/hdhqc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Актуальні вакансії на Telegram Робота зараз: https://t.me/worknowdcz

Сервіс "Єдиний портал вакансій": https://jobportal.dcz.gov.ua.

Інформація щодо нарахувань та виплат - в особистому кабінеті. Інструкція щодо створення тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-kabinetu